Hakkımızda

Hikayemiz

MASANIZDA ''EGE'' VAR...

Masanızda Ege Var... Ege mutfağının lezzetlerini, Ege’ye özgü bir tarz ve ustalıkla hazırlıyor; servis ediyoruz. Sizi de bir gün yemeğe bekleriz. Restoranınız Şirince’deyse, köyün bütün panoramasını karşısına alan bir konumdaysa ve bir de buram buram tarih kokuyorsa, mutsuz misafiriniz olmuyor. Gerek dekorasyon gerek ambiyans olarak, ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı samimi bir atmosfer çevreliyor sizleri Şirince Artemis Restaurant’ta.Lezzetli yemeklerin ancak kaliteli malzemelerle pişirilebileceğini biliyoruz. Doğal ve yaşayan tatları araştırıyor, bölgemizin zenginliğini kullanıyoruz. Bunun için yerel ve organik üretim yapan üreticilerle birlikte çalışıyor, doğanın cömertliğinden faydalanıyoruz. Ege mutfağının lezzetlerini, Ege’ye özgü bir tarz ve ustalıkla hazırlıyor; servis ediyoruz...

YEMEKLİ DAVET

Yemekli olarak açılış törenlerinizde, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.

Organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemekler hazırlanıp misafirlerinize deneyimli personelimizle sunuluyor.

Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin.

DÜĞÜN & NİŞAN

Tarihi Şirince Artemis Restaurantta Düğün & Nişan Organizasyonları tam size göre..

Oturmalı düzen düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan Tarihi Şirince Artemis Restaurant şık atmosferi, tertemiz Şirince doğası ve size özel menüleriyle düğün töreniniz hiç unutulmayacak…

Mekan içerisinde şık localarımızdan oluşan oturma gruplarımız, bistro ve sehpalarımızla yaratılan kokteyl ortamı; davetlilere gece boyunca servis edilen soğuk – sıcak kanepeler, ara sıcaklar, içki servisi ve herkesin dans edebileceği bu özel ortamda hayal ettiğiniz davet sunuluyor.

  • Kokteyl düzeninde Nikah Seremonileri
  • Nişan
  • Söz
  • Nikah
  • Düğün
  • Bekarlığa Veda Partileri

 

ŞİRİNCE RUHU...

Şirince’de doğanın ritmine kapılacağınız, sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkaracağınız, anılarınızda her daim yer edinecek mutlu günlerinize şaraplarımız eşlik edecek.